ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Crema Superidratante Prevenzione Rughe
 
 
Venus
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Venus
 
Crema Superidratante Prevenzione Rughe
Krem hidratues Venus 

Venus krem hidratues me vitaminë C, është i bazuar në një formulë e veçantë e përbërë nga vitaminat natyrale, acid Hyaluronic, dhe filtra UV. Ky krem ka një aleat të çmuar për zgjerimin e lëkurës rinore dhe për të parandaluar shfaqjen e rrudhave.
Acid Hyaluronic jep lëkurë hidratuese, duke mbajtur lagështin për një kohë të gjatë.
Vitaminë C në formën aktive mbështet tonin dhe elasticitetin e lëkurës. Efektet e vitaminës E dhe filtra UV mbrojne lëkurën nga efektet agresive të rrezatimit diellor dhe radikalet e lira që shkaktojnë plakjen e lëkurës.
Perdorimi i rregullt i kremit  ndihmon lëkurën te qendroj e re dhe e  freskët.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml
Artikulli #2286
700 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Mascara MiniM ...
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
800 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
1400 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Ralph Lauren Polo Gr ...
4500 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Paris Vally Encoded ...
1900 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
1200 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Gianfranco Ferre G-F ...
3800 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Yves Saint Laurent P ...
9000 LEK
MOLINARD Acqua Lotus ...
18000 LEK
MOLINARD Figue Eau D ...
7400 LEK
PENHALIGON'S ENDYMIO ...
12000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
13750 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK