ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Concentrato Antirughe Effetto Filler
 
 
Venus
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Venus
 
Concentrato Antirughe Effetto Filler
Zbulim revolucionar dhe unik i frymëzuar nga teknikat dhe kirurgjia estetike për të luftuar rrudhat e thella dhe alokimin tipik për lëkurë të pjekur për 50 vjet.
Efekt Filler dhe veprim anti-rrudhëKy trajtim intensiv i rrudhave është i bazuar në Omega3.
Veprimi në thellësi:
*forcon strukturën e epidermës
*membrana qelizore të dendura
*përshpejton formimin e kolagjenit
*mbush thellë rrudhat
*heq lodhjen dhe zbut lëkurën

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml
Artikulli #2292
680 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 9900 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Calvin Klein Euphori ...
4800 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6500 LEK
Davidoff Champion ...
2500 LEK - 8000 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK - 7300 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Givenchy Organza Fir ...
5000 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 7500 LEK
Marc Jacobs Daisy ...
8500 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK