ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Lip balm Essential
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Lip balm Essential
Nivea lip balm Essential

Ofron kujdes afatgjatë për orë të tëra.
Në mënyrë efektive i mbron buzët nga tharja në të gjitha motet.
Përmban përbërësit e natyrshme që perkedhelin buzët tuaja: vaj jojoba dhe gjalpë Shea.
Rezultati është i butë dhe buzët e shëndetshme.
4.8g 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
4.8gr
Artikulli #2334
180 LEK SHTO NË SHPORTË
Angel Star ( Hidraton dhe i le buzet e buta)
Artikulli #10898
180 LEK SHTO NË SHPORTË
Natural Volume Lip Balm (i jep buzeve nje volum fizik shume natyrale)
Artikulli #10899
350 LEK SHTO NË SHPORTË
Per buze te buta, te fresketa dhe me nje nuance te kuqe.
Artikulli #10900
180 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Maybelline The One-b ...
700 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Maybelline Baby Lips ...
200 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1500 LEK
Vichy Aqua Thermal ...
2500 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Cacharel Amor Pour H ...
7000 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Versace Blue jeans ...
2860 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
Paris Vally Serenade ...
2100 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Moschino OH! ...
3300 LEK - 4500 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1800 LEK - 3200 LEK
CELINE DION Spring i ...
1000 LEK - 2500 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 11500 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Dolce & Gabbana Desi ...
9500 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion c ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK