ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Lip Care Shine Lip Balm
 
 
Garnier
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Garnier
 
Lip Care Shine Lip Balm
Garnier Lip Care Shine Lip Balm

Perla  që shkëlqejn dhe kujdesen per buzët e buta
Formula e pasuruar me gjalpë Shea, efekt margaritari, hidratues i lë buzët e buta dhe me shkelqim
Rezultati: hidraton dhe mbron buzët, duke i bërë ata të butë dhe me shkëlqim.
4.7ml 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
4.7gr
Artikulli #2342
290 LEK SHTO NË SHPORTË
Rregullon buzet e plasaritura.
Artikulli #10894
290 LEK SHTO NË SHPORTË
Kujdeset per buzet.
Artikulli #10895
290 LEK SHTO NË SHPORTË
Ushqen buzet dhe i ben ato te buta.
Artikulli #10896
290 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
690 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
290 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Versace Blue jeans ...
2860 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
Creation lamis Atomi ...
1000 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Amb ...
440 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Cindy Crawford Water ...
2500 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Ver Nel Ver Nel Sacc ...
290 LEK
MOLINARD Vanille Fru ...
2500 LEK - 7400 LEK
PENHALIGON'S Artemis ...
14000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
8800 LEK - 16900 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3900 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR INTENSIVE ...
5890 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK