ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Brit
 
 
Burberry
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Burberry
 
Brit
 Brit Eau de Parfum
Vajza Brit mishëron frymën e gjallë britanike te individualitetit. Ajo eshte e egër, por gjithmonë e pa parashikueshme, simpatike dhe sexy.
E reskët dhe e gjallë, arome klasike, përzierje orientale e frutave, esenca e ëmbël interesante, qelibar qetësues dhe vanilje.

Stili:
Impulsive. Sexy. E Vecante.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Brit eau de parfume 50ml
Artikulli #194
6 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Maybelline Baby Lips ...
210 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
690 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Versace Blue jeans ...
2860 LEK
paco rabanne Black X ...
2800 LEK - 5500 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Calvin Klein Ck one ...
4900 LEK
CHANEL Coco Mademois ...
8000 LEK
Creation lamis Illis ...
1000 LEK
Jacques Svelte ...
1200 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
Bvlgari MAN ...
4000 LEK - 7500 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
Cindy Crawford Cindy ...
2000 LEK
Lacoste Love of Pink ...
6000 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Guerlain Guerlain La ...
10500 LEK
MOLINARD Molinard Ha ...
6000 LEK - 14500 LEK
MOLINARD Cuir Perfum ...
4000 LEK - 7400 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK