ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
CLEAR ACTIVE SPORT 2 in 1
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Clear
 
CLEAR ACTIVE SPORT 2 in 1
 Mbrojtje kundër zbokthit për meshkuj.
Formula e Active Sport 2-in-1, i bën flokët të ndihen më të pastër, për një kohë më të gjatë.
Formula CLEAR ndikon në pjesën e jashtme si shkatërruese e zbokthit duke larguar* zbokthin nga lëkura e kokës dhe nga flokët.
Clear ju fal flokë më të fortë dhe lëkurë më të shëndetshme të kokës!
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
400ml
Artikulli #2405
450 LEK SHTO NË SHPORTË
Mbrojtje kundër zbokthit për meshkuj. Forcues flokësh për të reduktuar rrezikun e djegies
Artikulli #10876
450 LEK SHTO NË SHPORTË
Shampo kundër zbokthit Ice Fresh
Artikulli #10877
450 LEK SHTO NË SHPORTË
Largon papastërtitë për flokë të lehtë dhe me volum
Artikulli #10878
450 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
590 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
990 LEK - 1650 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
3250 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
Cacharel Eden ...
6000 LEK
Valentino V ...
5000 LEK - 6500 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
Versace Red jeans ...
2860 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Ralph Lauren Polo Gr ...
4500 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Guess Woman ...
6200 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Jennifer Lopez Still ...
3500 LEK
TOM FORD Tom Ford Ou ...
30000 LEK
MOLINARD Figue Eau D ...
7400 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
COLLISTAR INTENSIVE ...
5890 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Creative Look M ...
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK