ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Calvin Klein one
 
 
Calvin Klein
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Calvin Klein
 
Calvin Klein one
Calvin klein One
Ck One është natyrisht një aromë e pastër, dhe bashkëkohore. Kjo dritë e relaksuar ka për qëllim që të përdoret masivisht. ck One Eau de toilette . Një aromë intime.

Stili:
I Balancuar dhe me ndjeshmëri.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
ck one eau de toilette 200ml
Artikulli #447
8 200 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de toilette 100ml
Artikulli #4128
5 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
350 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
900 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Cerruti SI ...
5500 LEK
Kenzo Flower by kenz ...
4000 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 10000 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Gucci Gucci By Gucci ...
3200 LEK - 10500 LEK
Bvlgari Au the vert ...
2500 LEK - 5200 LEK
Creation lamis Forei ...
1000 LEK
Bon Bons Primobacio ...
350 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Jacques Millionaire ...
980 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Burberry Weekend ...
3500 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
DKNY Be Delicious ...
6500 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Ermenegildo Zegna Ze ...
5500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
7000 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Body Lotion c ...
0 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK