ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Clear Hair Fall* Defense
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Clear
 
Clear Hair Fall* Defense
 Forcon flokët për të reduktuar rrezikun e djegies së tyre
Formula CLEAR ndikon në pjesën e jashtme si shkatërruese e zbokthit duke larguar zbokthin nga lëkura e kokës dhe nga flokët tuaj.
Clear ju fal flokë më të fortë dhe lëkurë më të shëndetshme të kokës!
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
400ml
Artikulli #2409
450 LEK SHTO NË SHPORTË
Ice Cool 2in1 (Rifreskon lëkurën e kokës dhe flokët, ju jep një ndjesi freskie)
Artikulli #10870
450 LEK SHTO NË SHPORTË
Clear Clean & Itch (Pastron plotësisht dhe largon ndjesinë e të kruarit)
Artikulli #10871
450 LEK SHTO NË SHPORTË
Clear Complete Soft Care ( Ushqen lëkurën e kokës dhe ju fal flokë të butë dhe të mëndafshtë)
Artikulli #10872
450 LEK SHTO NË SHPORTË
Përkujdesje intensive për flokë të lyer, të dëmtuar dhe për lëkurë të thatë të kokës
Artikulli #10873
450 LEK SHTO NË SHPORTË
Largon yndyrën e tepërt nga lëkura e kokës për një ndjesi freskie dhe pastërtie
Artikulli #10874
450 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1800 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Versace Pour homme ...
8000 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Moschino Couture ...
7300 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Tesori d'Oriente Amb ...
440 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5900 LEK - 7200 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Roberto Cavalli Cava ...
4500 LEK - 9800 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Dupont Passenger ...
3000 LEK - 3800 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Montblanc Presence c ...
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK