ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Aroma di Jean
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Jean Yves Cosmetics
 
Aroma di Jean
Pershkrimi aromës

Një aromë dehëse me shënime të larta të bergamotit, limon, gjelbërimn natyror dhe pjepër i holluar me ujë. Lule vjollcë intensive janë zbutur me lulet e ujit dhe rritur nga shënimet e freskëta të detit.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
55ml EDT
Artikulli #2411
700 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
990 LEK - 1650 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
Calvin Klein Ck IN2U ...
3900 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Cacharel Liberte ...
5300 LEK
Calvin Klein Be ...
6900 LEK
Kenzo Flower by kenz ...
4000 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Jacques Red Gracious ...
980 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK - 1900 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6500 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 7500 LEK
Hugo Boss In Motion ...
5200 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9200 LEK - 15950 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
19000 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR PURE ACTIV ...
4450 LEK
COLLISTAR NOURISHING ...
4450 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK