ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Pure Gold
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Jean Yves Cosmetics
 
Pure Gold
Pershkrimi i  aromës

Një aromë e veçantë mashkullore me shënime të larta të portokallit, mandarines,  karameles dhe mente perzier me barëra aromatike dhe një zemër e pasur me kanellë, erëza të forta e të ngrohta.
Importuar Nga Anglia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml EDP
Artikulli #10869
700 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1150 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Regenerating D ...
Giorgio Armani Acqua ...
3200 LEK - 11800 LEK
Cacharel Pour L'Homm ...
5900 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Dolce & Gabbana Pour ...
2800 LEK - 9800 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
Top Ten FREE EMOTIN ...
900 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2300 LEK - 5500 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
Dupont Passenger ...
3000 LEK - 3800 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Adidas Deo Body Spra ...
320 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK