ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Bondage Extreme Woman 50ml PDT Spray
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Jean Yves Cosmetics
 
Bondage Extreme Woman 50ml PDT Spray
Pershkrimi i aromës

Një aromë femerore, sexy, e pasur me bergamot. Shënimet e pasura me dru kedri dhe vetiver i japin thellësisht  zemrës ngjyrë trëndafili dhe jasmin të çmuar duke shtuar lule ekzotike.
Importuar Nga Anglia

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de parfume 50ml
Artikulli #2443
700 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1250 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Cerruti SI ...
5500 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Prada Prada ...
7100 LEK - 8500 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Guess Woman ...
6200 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Jacques Legend ...
980 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
Moschino OH! ...
3300 LEK - 4500 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 9300 LEK
DKNY DKNY women ...
4000 LEK
Givenchy My Couture ...
0 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Colour Me Silver ...
1900 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK