ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Colour Me Purple 50ml Spray
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Colour Me
 
Colour Me Purple 50ml Spray


Pershkrimi i aromës.
Shënimet e freskëta dhe të larta të bergamotit dhe bostanit janë rritur nga një marrëveshje delikate e lules dhe jasminit, me nje përzierje te fortë te oakmos, qelibarit dhe patchoulit.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml eau de parfume
Artikulli #2447
800 LEK SHTO NË SHPORTË
Green 50ml
Artikulli #10852
800 LEK SHTO NË SHPORTË
Blue 50ml
Artikulli #10853
800 LEK SHTO NË SHPORTË
Pink 50ml
Artikulli #10854
800 LEK SHTO NË SHPORTË
Red 50ml
Artikulli #10855
800 LEK SHTO NË SHPORTË
Flowers 50ml
Artikulli #10856
800 LEK SHTO NË SHPORTË
Gold 50ml
Artikulli #10857
800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1150 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Jacques Opportunity ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Paris Vally Nitro ...
2100 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Top Ten Victoury Lea ...
900 LEK - 1100 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
D Squared 2 She Wood ...
7000 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
DKNY DKNY women ...
4000 LEK
Escada Ocean lounge ...
1500 LEK - 3500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Colour Me Silver ...
1900 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK