ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
America Red
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Jean Yves Cosmetics
 
America Red
Pershkrimi Parfumit

Aromë joshës e frutave të verës, raven dhe shënime bergamoti në një zemër të ngrohtë me lule e tuberose indiane dhe centifolia e pasuruar me patchouli dhe dru sandali te thatë.
Importuar Nga Anglia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de parfume 50ml
Artikulli #2451
700 LEK SHTO NË SHPORTË
America White
Artikulli #10863
700 LEK SHTO NË SHPORTË
America Black
Artikulli #10864
700 LEK SHTO NË SHPORTË
America Pink
Artikulli #10865
1 900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
1200 LEK
Impala Impala Terrac ...
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
985 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Lancome O oui ...
5900 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Creation lamis Atomi ...
1000 LEK
Bon Bons Primobacio ...
350 LEK
Paris Vally Encoded ...
1900 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6000 LEK
Escada Sentiment pou ...
3000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK - 7300 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Gres Cabotine De Gr ...
3500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Jean Paul Gaultier M ...
7500 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
TOM FORD Tom Ford Ne ...
25000 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3800 LEK
Acqua di Parma Iris ...
11900 LEK - 15900 LEK
MOLINARD Habanita La ...
11500 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK