ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
White Satin
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA United Toiletries Cosmetics
 
White Satin
Pershkrimi i aromës

Një arome me perberje bergamoti dhe grejpfrut të cilat çojnë në zemër të lules se jaseminit, barbarozë, qershi, muguet, tuberose dhe vjollcë. Baza e mbështet me shënime të qelibarit të çmuar, patchouli, vanilje e butë dhe dru kedri aromatike.
Importuar Nga Anglia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml eau de parfume
Artikulli #2463
900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
500 LEK
Impala Make up Base ...
600 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Regenerating D ...
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Estee Lauder Pure Wh ...
6400 LEK
Cacharel Liberte ...
5300 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
B.U Heart Beat ...
800 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Paris Vally Unlimite ...
2100 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 3800 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Dunhill Fresh ...
2000 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
Ermenegildo Zegna Ze ...
5500 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
Thierry Mugler Angel ...
600 LEK - 950 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK