ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Lace
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA United Toiletries Cosmetics
 
Lace
Pershkrimi i aromës
Ka ne permbajtje te saj barbarozë, jasemin, ylang, cyclamen dhe zambak. Baza e aromes eshte e perber me qelibar të ngrohtë, myshk, dru kedri, Sandalwood, myshk, patchouli dhe vanilje.

Importuar Nga Anglia

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml eau de parfume
Artikulli #2465
900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Maybelline Baby Lips ...
210 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
900 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
650 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Makeup Revolution London& ...
290 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
3250 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
Burberry Brit ...
6500 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Paris Vally Kisses&H ...
2100 LEK
Paris Vally Unlimite ...
2100 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
CAROLINA HERRERA Her ...
2800 LEK - 7500 LEK
Christina Aguilera C ...
1800 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Escada Absolutely Me ...
3200 LEK - 6500 LEK
Ferrari Extreme ...
5000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4800 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
Moda BODY SPRAY ...
400 LEK
MOLINARD Habanita Ca ...
7500 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
11900 LEK - 15900 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Genera Balsam ...
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK